GPS/GPRS моніторинг руху лісовозного транспорту та рейдових бригад

 Підприємством встановлено5 штук GPS навігатори на лісовозний автотранспорт для контролю руху лісовозних автомобілів по маршрутах. В режимі онлайн керівництво має можливість бачити де знаходиться лісовозний автомобіль, що допомагає правильно спланувати роботу по забезпеченню виконання планових завдань з вивозки деревини.

Прес – служба підприємства.

Супутниковий моніторинг транспорту
10.02.2016

Рішенням колегії Львівської обласної державної адміністрації від 24.11.2015р., державним підприємствам Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства було доручено забезпечити лісовозний транспорт GPS навігаторами.

На виконання даного доручення, в 2015 році державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ закуплено та встановлено 64 GPS навігатори. Починаючи з грудня 2015р. робота лісовозного транспорту під постійним контролем підприємств області та відділу лісових ресурсів машин та технологій облуправління. В онлайн режимі відслідковується робота кожного автомобіля. Це дає можливість контролювати відхилення від запланованих маршрутів, а також виявляти несанкціонований злив пального. Перші результати ефективності впровадження навігаторів вже є. Це в першу чергу зменшення витрати пального, зміцнення дисципліни водіїв, значне зменшення часу простоїв під навантаженням та розвантаженням лісопродукції.

До речі, раніше 28 GPS навігаторів було встановлено на пожежні та лісопатрульні автомобілі, які здійснюють охорону та захист лісових масивів області.

Начальник відділу лісових ресурсів
машин та технологій Львівського ОУЛМГ

І.Коновалець