Проведення лісовідновлювальних робіт

Підготовка до лісовідновлювальних робіт в 2017 році

Згідно осінньої інвентаризації державними лісогосподарськими підрозділами ДП Турківське ЛГ» в лісових розсадниках вирощено більше 380тис.шт. стандартних сіянців головних лісоутворюючих порід.

В шкільних відділеннях розсадників вирощено понад 10 тис. шт. декоративних саджанців хвойних, листяних та чагарникових порід, з них стандартних для реалізації – 2,5 тис. шт.

На даний час завершуються роботи по складанню проектів лісових культур та природного поновлення на 2017 рік, а також проводяться роботи по доочистці лісосік.

Всього на 2017 рік обсяги лісовідновлення заплановані на площі близько 124 га, з них 26 га садіння лісових культур та 98 га природне відновлення.

Для розгляду проектів створення лісових насаджень та їх рецензування в першій половині лютого 2017 року у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства буде проведено засідання Лісокультурної Ради Львівського ОУЛМГ. До складу Лісокультурної ради входять науковці національного лісотехнічного університету України проф. Гузь М.М. та проф. Дебринюк Ю.М., а також головні лісничі державних лісогосподарських підприємств, інженери лісових культур та спеціалісти управління.

Після рецензування лісокультурною Радою проектів лісових культур та природного поновлення і внесенням необхідних поправок, відповідно до розпорядження Львівського ОУЛМГ від 01.12.2015 року № 18 «Щодо механізмів громадського контролю в лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ», зведені відомості проектів лісових культур та природного поновлення будуть висвітлені на офіційному сайті Львівського ОУЛМГ.

Проведення лісовідновлювальних робіт 2016

Проведення лісовідновлювальних робіт 2017

Проведення лісовідновлювальних робіт 2018

Проведення лісовідновлювальних робіт 2020

Проведення лісовідновлювальних робіт за кошти обласного бюджету в 2017 році

Проведення лісовідновлювальних робіт за кошти обласного бюджету в 2018 році

Зведена Турка

Зведена Турка_1

Відділ лісового господарства
ДП “Турківський лісгосп”

тел. 03269-3-14-15