ХХІ Міжнародна виставка «Деревообробка 2018»

   Рубрика: Без рубрики

Деревообробка – спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості проводиться у Львові з 1998 року і є найстарішою в Україні виставкою цієї тематики.

Організатором ХХІ Міжнародної виставки «Деревообробка 2018» є компанія «Гал Експо» за підтримки Української асоціації деревообробного обладнання.

Завдяки високому авторитету виставки, який зміцнюється з року в рік, галузеві компанії цінують свою присутність на заході, адже це важливий крок щоб розширити або зберегти своє місце на цьому ринку. Це, в свою чергу, гарантує відвідувачам можливість в одному місці і водночас побачити широкий асортимент обладнання, новинки галузі та поспілкуватися зі всіма лідерами ринку.

Цьогорічна виставкова експозиція охопить широкий асортимент обладнання та матеріалів для обробки деревини і виробництва меблів, сучасні технології для української лісової галузі, модульні системи аспірації, обладнання лісосушильних камер, комплексні рішення з організації нових і модернізації діючих лісопильних цехів та деревообробних виробництв, великий вибір інструментів та розхідних матеріалів, програмний комплекс автоматизації меблевого виробництва, подрібнювачі вітчизняного виробництва, чималий асортимент високоякісної лакофарбової продукції для різних сфер застосування та багато іншого.

Урочисте відкриття виставки: 22 травня о 12.00

Режим роботи виставки:
22.05 – 12:00 – 18:00
23.05 – 10:00 – 18:00
24.05 – 10:00 – 18:00
25.05 – 10:00 – 14:00

Місце проведення:
м. Львів, вул. Щирецька, 36. (Південний ЕКСПО)

22 травня
13.00 – Засідання Ради лісового сектору
15.00 – Семінар «Австрійські рішення для інвентаризації лісів»
16.00 – З’їзд Української Асоціації Деревообробного Обладнання

23 травня
11.00 – Інформаційний семінар присвячений тематиці сталого розвитку в сфері відповідального лісоуправління, ресурсокористування, проектування, будівництва та облаштування простору з деревини.
14.00 – Семінар «Кращі практики використання деревної біомаси для виробництва енергії»

24 травня
11.00 – Work-shop «Механізм інтернет-продажів для деревообробної галузі». Реєстрація тут: https://goo.gl/bNp2Lk

 

Відділ лісових ресурсів,

машин та технологій

Львівського ОУЛМГ

 

Навесні відтворено майже 25 тис. га лісу, – Володимир Бондар

   Рубрика: Без рубрики

Під час весняної лісокультурної кампанії відтворено майже 25 тис. га  лісів на минулорічних зрубах та створено 1,1 тис. га нових лісів. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

«Державні лісогосподарські підприємства, які належать до сфери управління Держлісагентства, на 10% перевиконали план з висадки лісу на весну. Також завдяки застосуванню природозберігаючих технологій лісозаготівель  вдається досягати якісного природного відновлення лісу», – наголосив Володимир Бондар.

Окрім того, заступник Голови Держлісагентства повідомив, що цього року у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» взяла участь безпрецедентна кількість громадян України.

«В акції з висадки лісу, яка досить успішно відбулася у всіх областях, взяли участь понад 30 тисяч школярів та студентів, понад 5 тисяч представників громадських організацій та майже 15 тисяч українців, які працюють в різних сферах. Загалом, більше 50 тисяч осіб. Це своєрідний рекорд. Родини, працівники різних підприємств і просто бажаючі висаджували ліс разом з лісівниками», – наголосив Володимир Бондар.

Нагадаємо, минулого року лісгоспами, підпорядкованими Держлісагентству, відтворено 53,2 тис. га лісів.

 

dklg.kmu.gov.ua

На Львівщині завершено весняну лісокультурну кампанію 2018 року

   Рубрика: Без рубрики

Лісівники Львівщини завершили весняні лісокультурні роботи.

Незважаючи на короткі весняні агротехнічні строки державними лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства посаджено 881 га лісових культур, що становить 109% до плану весни. Поряд з цим проведено доповнення існуючих лісових культур на площі 1194 га.

Під час проведення таких робіт було висаджено понад 12 млн. шт. сіянців та саджанців деревних порід (сосни звичайної, ялиці білої, модрини європейської, дуба звичайного, бука лісового, клена явора, вільхи чорної та інших).

На лісових ділянках, пройдених вибірковими та поступовими рубками головного користування, завдяки застосуванню природозберігаючих технологій лісозаготівель вдалося досягти якісного природного відновлення лісу на площі 1051 га. На площі 121 га проведено заходи з сприяння природнього поновлення.

У поточному році із загального фонду обласного бюджету для відшкодування витрат при проведенні робіт з створення лісових культур і вирощування садивного матеріалу, державним лісогосподарським підприємствам виділено 3,5 млн гривень, в тому числі 2850 тис. грн для створення нових лісів на площі 438,8 га та 650 тис. грн. на вирощування садивного матеріалу для лісовідновлення.

Лісогосподарськими підприємствами завершено роботи з висівання лісового насіння в розсадниках. На даний час засіяно 9,62 га площі посівних відділень.

Відділ лісового господарства

Львівського ОУЛМГ

Звернення Володимира Бондаря з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

   Рубрика: Без рубрики

Шановні ветерани!

001У ці весняні дні ми вшановуємо ваш величний та безсмертний подвиг. Подвиг людей, які неймовірною ціною власних життів, пройшовши крізь жорна війни, здобули перемогу. Ми завжди пам’ятатимемо ваш героїзм та звитягу, які 73 роки тому принесли в Україну мир.

Ми віддаємо почесті та шану всім тим, хто на бойових та трудових фронтах боровся за Перемогу, хто намертво стояв перед страшним обличчям ворога за нашу землю, хто під свист кулеметних черг, повсюдних вибухів та під ударними хвилями танкових снарядів повернув мир, хто, сидячи у сирих землянках, не зламався під натиском загарбників і знайшов сили перемогти та пронести цей славетний тріумф через усе своє життя. Багатьох з них вже немає в живих…

Шановні наші ветерани, звертаюсь до вас зі щирими словами подяки та безкінечною повагою за вашу любов, відданість Батьківщині, за героїзм та благородство, – за Перемогу!

Бажаю вам міцного здоров’я, довголіття та родинного затишку. Нехай вас цінують рідні та близькі, бо ви – взірець для наслідування. Низький вам уклін!

Велика шана тим, хто залишився на полях бою. Ваш подвиг – безмірний, і вдячність наша з часом лише зростатиме!

З глибокою повагою та синівською вдячністю,

заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України                                       Володимир БОНДАР

ПІДБИТО ПІДСУМКИ МІСЯЧНИКА ОХОРОНИ ПРАЦІ

   Рубрика: Без рубрики

У квітні 2018 року на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства організовано та проведено Місячник охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. Для цієї роботи було створено оргкомітети, розроблено відповідні заходи, проведено семінар-наради, зустрічі, круглі столи, обстеження, цільові перевірки і огляди-конкурси з охорони праці та культури виробництва, вшановано пам’ять загиблих та травмованих на виробництві і висвітлено ці питання на сайтах підприємств та у засобах масової інформації.

В рамках Місячника охорони праці на підприємствах Львівського ОУЛМГ проведено ряд заходів щодо профілактики виробничого травматизму, а саме: організовано позачергове навчання і перевірку знань з питань охорони праці посадових осіб за участю фахівців Львівського ОУЛМГ, Головного управління Держпраці у Львівській області, страхових експертів Фонду соціального страхування; створено Музей знарядь праці у НПП «Сколівські Бескиди»; здійснено добровільне медичне страхування працівників ДП «Славське лісове господарство»; представлено експонати, буклети і рекламну продукцію лісогосподарських підприємств на I Львівському форумі з охорони праці; проведено колегії та виїзні семінари з охорони праці.

По результатах оглядів-конкурсів з охорони праці та культури виробництва премійовано кращі колективи структурних підрозділів-переможців конкурсу та окремих працівників за кращі показники роботи з безпеки праці на суму 162060 грн. і надано допомогу сім’ям загиблих та травмованих на виробництві працівників на суму 55300 грн.

Відділ лісових ресурсів, машин та
технологій Львівського ОУЛМГ

 

Всеукраїнська семінар-нарада з питань охорони праці

   Рубрика: Без рубрики

03-05 травня 2018 року на базі лісогосподарських підприємств Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулася Всеукраїнська семінар-нарада з питань охорони праці. В її роботі взяли участь представники Держлісагентства України, Державної служби України з питань праці, а також заступники начальників та відповідальні спеціалісти з охорони праці обласних управлінь лісового та мисливського господарства і фахівці лісогосподарських підприємств з різних регіонів держави. Львівське обласного управління лісового та мисливського господарства представляли головний спеціаліст відділу лісових ресурсів, машин та технологій управління В. Степанишин, директор ДП «Славське лісове господарство» Кокоць С.Ю. та начальник виробничого відділу підприємства Савчак В.І.

Учасники семінару, а це близько трьох десятків людей з різних областей України, ознайомилися з роботою виробничих підрозділів семи лісогосподарських підприємств, мали можливість оглянути лісівничі та рекреаційні центри, інфраструктуру лісових доріг і пункти відпочинку працівників.

На закінчення зібрання, заступник начальника Волинського ОУЛМГ Рибчинський О.П. побажав гостям добра, позитивної енергії та плідної праці. В свою чергу, учасники семінар-наради відмітили значний досвід роботи з охорони праці лісогосподарських підприємств Волині, їх культуру виробництва, забезпечення працівників підприємств належними і здоровими умовами праці та відпочинку, гостинність волинських лісівників.


Відділ лісових ресурсів, машин та
технологій Львівського ОУЛМГ

Шановні громадяни!

   Рубрика: Без рубрики

04.05.2018 року в режимі відео-конференції відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, першого заступника голови комісії Зубка Г.Г. щодо проведення заходів із запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільського господарських угідь у літній період 2018 року.

Розпорядженням Голови Львівської облдержадміністрації від 10.04.2018р. №299/0/5-18 «Про підготовку до пожежонебезпечного періоду 2018 року», передбачено заборону відвідування лісових масивів населенням у період високої пожежної небезпеки (IV-V класи).

У зв’язку із значним потеплінням і відсутністю опадів, що сприятиме підвищенню пожежної небезпеки в лісах та з метою недопущення лісових пожеж, Львівське обласне управління звертається до Вас бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем. Не випадково на в’їздах до лісу присутні шлагбауми, аншлаги, що закликають громадян берегти ліс від вогню та від засмічення побутовими відходами.

З початку 2018 року рейдовими бригадами лісогосподарських підприємств управління складено 44 протоколи на порушників вимог пожежної безпеки в лісах.

Якщо ж пожежа розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном „101” чи повідомте лісову охорону (тел. 297-61-21) або органи місцевого самоврядування.


Пам’ятайте! Тільки спільними зусиллями збережемо ліс від вогню.

Відділ охорони, захисту лісу

та мисливського господарства

 

На сторожі лісу

   Рубрика: Без рубрики

Перед засіданням колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке відбулось 27 квітня, було проведено огляд транспортних засобів державних лісогосподарських підприємств, які використовує державна лісова охорона для патрулювання лісових масивів та мисливських угідь.

Керівники рейдових груп доповідали про технічний стан та оснащення автомобілів, в тому числі GPS-трекерами, забезпечення форменим одягом, засобами зв’язку та спецзасобами захисту.

Із всіх оглянутих автомобілів та укомплектування кращий був автомобіль та рейдова група ДП «Стрийський лісгосп». Вони були забезпечені форменим одягом з відповідними знаками відмінностей державної лісової охорони, укомплектовані засобами зв’язку (переносними раціями, мобільними телефонами, біноклями, теплевізорми, сертифікованими засобами фото-, відео фіксації, нагрудними камерами та спецзасобами захисту).

Окрім цього, при патрулюванні лісових масивів в пожежонебезпечний період рейдові автомобілі додатково укомплектовуються ранцевими лісовими оприскувачами, каністрами з водою, спецодягом, засобами пожежогасіння, що дає можливість рейдовим групам виконувати різні завдання.

За підсумками огляду всім державним лісогосподарським підприємствам було рекомендовано провести дооснащення автомобілів та забезпечити працівників державної лісової охорони достатніми засобами зв’язку та спецзасобами захисту. Через 3 місяці буде проведено повторний огляд транспортних засобів та рейдових груп.

Відділ охорони, захисту лісу
та мисливського господарства
Львівського ОУЛМГ

Заходи до Всесвітнього дня охорони праці у Львівському ОУЛМГ

   Рубрика: Без рубрики

27 квітня 2018 року у Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства відбулося ряд заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. Зокрема, було проведено колегію облуправління за участю головного спеціаліста Відділу використання лісових ресурсів Державного агентства лісових ресурсів України Мусійовського А.Й. і начальника відділу нагляду у СКС та АПК Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці України у Львівській області Курила В.М., на якій було розглянуто стан охорони праці на підвідомчих підприємствах.

Разом з тим, учасники колегії відвідали I Львівський форум з охорони праці, який проходив у НУ «Львівська політехніка», де мали можливість обмінятися досвідом з експертами, підприємцями і фахівцями з охорони праці Львівщини та оглянути виставку виробників інформаційних матеріалів з охорони праці та засобів індивідуального захисту. Принагідно відмітити, що на виставці було представлено окремі експонати з Музею знарядь праці НПП «Сколівські Бескиди» та буклети і рекламну продукцію підприємств Львівського ОУЛМГ.

Відділ лісових ресурсів, машин та
технологій Львівського ОУЛМГ

 

 

Лісівники Львівщини підбили підсумки роботи за І квартал 2018 року

   Рубрика: Без рубрики

27 квітня відбулося засідання колегії Львівського обласного управліня лісового та мисливського господарства. З інформацією про підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за перший квартал 2018 року виступили заступники начальника управління та начальники відділів за напрямками діяльності.

Підприємства Львівського ОУЛМГ у першому кварталі поточного року забезпечили виконання запланованих лісівничих, лісозахисних, лісоохоронних та лісовідновних заходів.

Рубки формування та оздоровлення лісів проведено на площі 4,8 тис.га., в ході яких заготовлено 109,9 тис. кбм ліквідної деревини, в тому числі рубки догляду в молодняках проведені на площі 453 га.

За 1 квартал 2018 року в лісах Львівського ОУЛМГ зареєстровано 129 випадків незаконної рубки лісу загальною кубомасою 462 кбм деревини, що на 47 кбм менше ніж за аналогічний період минулого року.

За період з початку року підприємствами управління від всіх видів рубок заготовлено 243,6 тис. кбм. деревини, в тому числі на рубках головного користування – 135,3 тис. кбм.

В круглому вигляді було реалізовано 179,6 тис.кбм. деревини.

На власних виробничих потужностях перероблено 48,0 тис.кбм. деревини.

Випущено продукції переробки на суму 75,0 млн.грн.

Обсяг реалізації продукції склав 282,5 млн.грн., або 135,6% до відповідного періоду минулого року.

Рівень середньомісячної заробітної плати по підприємствах управління досяг 9405 гривень, або 131,7% до рівня минулого року (ріст – 2263 грн).

Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах управління – відсутня.

Підприємствами управління сплачено до зведеного бюджету 67,7 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 18,3 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

З них до Державного бюджету сплачено 48,5 млн. грн., до місцевого бюджету — 19,2 млн. грн.

Крім податків підприємствами управління за 1 квартал поточного року сплачено Єдиного соціального внеску в сумі 17,9 млн. грн.

Разом сплачено платежів до зведеного бюджету та Єдиного соціального внеску в сумі 85,6 млн. грн.

Відділ економіки і фінансів

Львівського ОУЛМГ