ДП «Турківське ЛГ» за 2021 рік сплатило 18 млн.грн податків.

   Рубрика: Без рубрики

Відзначимо що у 2021 році лісівники Держлісагенства лісових ресурсів України досягли кращих показників галузі за 30 років.  «У бюджети всіх рівнів сплачено 8,9 млрд. гривень податків. Це на 148% більше ніж у 2020 році», – підкреслив Голова Держлісагенства України Юрій Болоховець.

«Державні лісгоспи – донори бюджетів. Так лісівники Львівщини сплачують щодня понад 1,5 млн. гривень податків та інших обов’язкових платежів. А це заробітні плати лікарям, вчителям, соціальним працівникам, пенсії, видатки на оборону України», зазначає начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека.

У рамках програми Президента «Зелена країна» та акції Держлісагенства «Створюємо ліси разом» лісівниками ДП «Турківське ЛГ» було заліснено 42,1 га території ДЛФ. Також підприємство посадило ліс на площі 9,4 га  в кількості 32,0 тис.шт саджанців на галявинах та сінокосах, де дерева ніколи не росли.

Підприємство заготовило 354 кг насіння. Виконати план та зібрати якісне насіння було нелегко, але набутий досвід та відданість лісовому господарству допомагає лісівникам досягти будь-якої мети. Все починається з насіння, а насіння в нас достатньо щоб засадити та виростити ліси у нашій громаді.

ДП «Турківське ЛГ» здійснило оновлення основних засобів та інструментів для комфортної та більш ефективної роботи працівників.

Але не можна не згадати про роботу, яка для лісівників є звичною кожного дня:

  • запобігання лісовим пожежам, створюючи та доглядаючи за мін смугами та протипожежними розривами, цілодобова охорона лісових угідь від лісопорушників та контроль за раціональним використанням лісових ресурсів.

За 2021 рік ДП «Турківським ЛГ» сплачено податків до держбюджету 8,1 млн.грн та до місцевого бюджету 6,4 млн.грн.

Крім зазначеного, ще оплачено єдиний соціальний внесок в розмірі 3,5 млн.грн.  сума всіх сплачених у 2021 році податків складає 18 млн.грн.

Щоб об’єктивно оцінити роботу ДП «Турківське ЛГ» було прийнято рішення провести добровільний аудит компанією SGS  для отримання сертифікату FSC (Лісової опікунської ради). Аудит завершився , та з гордістю повідомляємо, ДП «Турківське ЛГ» аудит пройшов успішно та FSC сертифікат лісгосп отримає.

                                     Прес-служба підприємства