Показники ДП «Турківське ЛГ» за 2021 рік.

   Рубрика: Без рубрики

У рамках програми Президента «Зелена країна» та акції Держлісагенства «Створюємо ліси разом» лісівниками ДП «Турківське ЛГ» було заліснено 42,1 га території ДЛФ. Також підприємство посадило ліс на площі 9,4 га  в кількості 32,0 тис.шт саджанців на галявинах та сінокосах, де дерева ніколи не росли.

Підприємство заготовило 354 кг насіння. Виконати план та зібрати якісне насіння було нелегко, але набутий досвід та відданість лісовому господарству допомагає лісівникам досягти будь-якої мети. Все починається з насіння, а насіння в нас достатньо щоб засадити та виростити ліси у нашій громаді.

ДП «Турківське ЛГ» здійснило оновлення основних засобів та інструментів для комфортної та більш ефективної роботи працівників.

Але не можна не згадати про роботу, яка для лісівників є звичною кожного дня:

  • запобігання лісовим пожежам, створюючи та доглядаючи за мін смугами та протипожежними розривами, цілодобова охорона лісових угідь від лісопорушників та контроль за раціональним використанням лісових ресурсів.

За 2021 рік ДП «Турківським ЛГ» сплачено податків до держбюджету 8,1 млн.грн та до місцевого бюджету 6,4 млн.грн.

Крім зазначеного, ще оплачено єдиний соціальний внесок в розмірі 3,5 млн.грн.  сума всіх сплачених у 2021 році податків складає 18 млн.грн.

Щоб об’єктивно оцінити роботу ДП «Турківське ЛГ» було прийнято рішення провести добровільний аудит компанією SGS  для отримання сертифікату FSC (Лісової опікунської ради). Аудит завершився , та з гордістю повідомляємо, ДП «Турківське ЛГ» аудит пройшов успішно та FSC сертифікат лісгосп отримає.