Торги необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2022 року

   Рубрика: Без рубрики

 

16 грудня 2021 року згідно графіку Державного агентства лісових ресурсів України були проведені електронні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ. Торги проводились товарною біржою ТБ «Українська універсальна біржа».

На торги держлісгоспами області було виставлено 78,6 тис. кбм необробленої деревини, що становить понад 50 % від планової заготівлі першого кварталу 2022 року.

У торгах приймало участь 119 учасників – підприємств – деревинообробників.

Для потреб деревинообробного комплексу виставлено лісоматеріалів круглих: соснових 9,7 тис. кбм, з яких реалізовано – 6,8 тис. кбм (70,3%);

Дубових – 2,8 тис. кбм, з яких реалізовано – 1,2 тис. кбм (43,6%);

Букових –  8,3 тис. кбм, відповідно – 7,1 тис. кбм (85,4%) і т. д.

Загалом на торгах було реалізовано 60,1 тис. кбм необробленої деревини, або 76,5 % від виставленого обсягу.

Повна інформація за результатами електронних торгів в розрізі лісогосподарських підприємств та сортиментів розміщена у таблиці.

♦Обсяги лісопродукції, виставленої та проданої на загальних Основних електронних торгах   заготівлі І кварталу 2022р.               

Слід відмітити, що ажіотажу за сировиною на торгах на спостерігалося. Більшість лісопродукції реалізовано за стартовою ціною, або з незначним її ростом. Сподіваємося, що сировина, яка не була реалізована на основних аукціонних торгах, буде продана на додаткових.

Як і в 2021 році додаткові аукціонні торги проводитимуться щотижня. Запрошуємо наших партнерів до участі в торгах з метою забезпечення необхідною кількістю сировини свої виробничі потужності.

Лісогосподарські підприємства гарантують партнерам своєчасну поставку придбаних на торгах обсягів деревини.

Відділ лісових ресурсів, машин

та технологій Львівського ОУЛМГ