Вітаємо з перемогою: Сколівські Бескиди – найкращий природний парк в Україні!

   Рубрика: Без рубрики

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» – туристичний магніт Львівщини, отримав визнання на всеукраїнському рівні та став переможцем Ukraine Tourism Awards 2021 у номінації НАЙКРАЩИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК.

Ukraine Tourism Awards 2021 – головна туристична премія України, яку організували Державне агентство розвитку туризму спільно з громадською спілкою “VISIT Ukraine” та Київською Туристичною Асоціацією.

До номінації запрошувались працівники національних природних парків, які забезпечують збереження, відтворення і ощадливе використання природних ресурсів, комплексів та об’єктів, які мають особливу наукову, естетичну та унікальну цінність.

Лідерство забезпечено голосуванням.

За національний природний парк «Сколівські Бескиди» віддали 1959 голосів прихильники та 3 голоси члени журі.

Захід передбачав звернути увагу на туризм, як на один із важливих складників економіки всієї держави. Премія влучає в серця українців, які піднімають, розвивають, та з кожним роком вдосконалюють сферу туризму.

Кожен переможець отримав серце Ukraine Tourism Awards, як знак вдячності та поваги.

Адміністрація парку висловлює щиросердечну подяку за підтримку у такий відповідальний час, а саме:

“Державному агентству лісових ресурсів – за активну позицію у розвитку природно-заповідного фонду України, Державному агенству розвитку туризму – за створення номінації найкращий природний парк, Львівській обласній державній адміністрації – за спільну реалізації екологічних та туристичних проєктів, Львівській обласній раді – за дофінансування проєктів різного напрямку, Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства – за постійну підтримку та спільне бачення розвитку нашої установи, Департаменту екології та природних ресурсів – за постійну консультативну та методичну допомогу, Управлінню туризму та курортів Львівської ОДА – за постійне лобіювання проєктів парку, Стрийській районній адміністрації (за методичну допомогу), Сколівській ОТГ – за спільне бачення туристичної інфраструктури нашого регіону, Козівській ОТГ – за спільні екологічні заходи, Підгородцівській, Козівській, Сопітській, Крушельницькій, Корчинській, Сколівській №2 школам, які активно брали участь у голосуванні. Окрема подяка “сколівським” студентам, які активну пропагували та голосували за наш парк. Ну і звичайно не можемо не подякувати нашим “енерджайзерам” – Оксана Шепега (ГІ “Збережемо наш Зарінок”), Володимир Борис (ГО “Спілка ветеранів АТО”), Олексій Тренич (ГО «Агенція рекреаційного розвитку Сколівщини»), Василь Калинів, Віра Андрейків. Ми можемо когось і забути, тому, що маємо дуже багато прихильників та тих людей, які готові нам допомагати та підказувати. Ви ті, на кого МИ розраховували завжди. Разом ми сила, разом до нових перемог!”.