Рятувальники Турківського РС ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з лісовою охороною ДП «Турківський лісгосп», ДП «Боринський лісгосп», ДЛГП «Галсільліс» відпрацьовують алгоритм дій у випадку виявлення лісової пожежі.

   Рубрика: Без рубрики

28 квітня відбулися показові пожежно-тактичні навчання в яких прийняли участь рятувальники Турківського РС  ГУ ДСНС України  у Львівській області спільно з лісовою охороною ДП «Турківський лісгосп», ДП «Боринський лісгосп», ДЛГП «Галсільліс».

IMG_0249[1]

Метою даних навчань стало налагодження спільних дій усіх задіяних у випадку виникнення лісової пожежі.

Під час умовної пожежі до місця події першими прибувають працівники лісової охорони, які за допомогою ранцевих оприскувачів з гасіння сухої трави та підстилки лісу, а також трактор для оборювання та створення мінералізованих смуг для припинення розповсюдження вогню.

IMG_0268[1]

 

IMG_0274[1]

Керівником гасіння лісової пожежі призначається старша особа лісової  охорони, яка знає всю специфіку поведінки вогню в лісі. Засобів гасіння завжди бракує, тому до місця події додатково залучились рятувальники Турківського РС  ГУ ДСНС України  у Львівській області.

По прибуттю рятувальники встановлюють автомобіль на вододжерело та приступають до ліквідації пожежі ручними пожежними стволами, а також лафетним стволом із пожежного автомобіля.

Такі навчання є особливі, які забезпечують не тільки ефективне управління всіма силами ізасобами, але і оперативне інформування всіх служб цивільного захисту.

IMG_0277[1]

 

Прес – служба підприємства