Семінар FSC

   Рубрика: Без рубрики

Національне представництво FSC в Україні за фінансової підтримки компанії «Монді» (Словаччина) провели 17 – 18 вересня у м. Львові дводенний семінар на тему «Реалізація систем належної обачливості в контексті FSC сертифікації».

Метою семінару було роз’яснення вимог EUTR і систем належної обачливості закордонних компаній до українських постачальників деревини, визначення ризиків утворення незаконної деревини та заходів щодо їх зниження, формування узгоджених пропозицій по впровадженню ризик адаптованих FSC аудитів та поліпшення практики правозастосування.

Семінар відбувся в конструктивному діалозі між усіма учасниками. А учасниками семінару були представники Держлісагентства України, обласних управлінь лісового та мисливського господарства у Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій, Тернопільській та Закарпатській областях, ДП «ЛІАЦ», компаній Словвуд, Біопел, СЖС Україна, НЕПКон, Легаліс, ГО «Дунайсько-Карпатська Програма», діючих та потенційних суб-постачальників компанії Монді у зазначених областях.

З ґрунтовними презентаціями виступили П. Кравець – керівник Національного представництва FSC в Україні, Д. Попов – компанія «Монді», О. Павліщук – Національний університет біоресурсів і природокористування України, А. Оборська – НУБіП України.

Після обговорення та відповідей на питання на семінарі вирішено запропонувати внести пропозиції щодо удосконалення законодавства у сфері лісового законодавства.

Відділ лісових ресурсів, машин та

технологій Львівського ОУЛМГ