Розвиток деревообробної галузі розглянули на нараді

   Рубрика: Без рубрики

У Львівській ОДА відбулась нарада за участі представників громадських організацій та асоціативних структур деревообробної галузі, постійних лісокористувачів, правоохоронців та контролюючих органів Львівщини, в межах якої порушили питання законності діяльності лісопильних об’єктів в області та сприяння розвитку підприємств, що задіяні у галузі.

Під час наради під головуванням очільника області Маркіяна Мальського, презентували результати діяльності робочих груп, що протягом року моніторили ситуацію у галузі деревообробки, а також заслухали звіт правоохоронних органів.

«Усі розуміють, наскільки для області важлива галузь деревообробки. Вона має соціальний ефект та впливає на економіку регіону. Тому ми мусимо спільними зусиллями працювати над її вдосконаленням», – зазначив Маркіян Мальський.

В межах наради також наголосили на важливості комплексного підходу усіх структур до роботи у напрямі впорядкування деревообробних об’єктів в області та необхідності надання комплексної інформаційної, комунікаційної та роз’яснювальної щодо необхідності отримання документів дозвільного характеру, сплати податкових зобов’язань до бюджетів усіх рівнів тощо.

«Деревообробники Львівщини мають бачить в нас надійного партнера, від якого можна отримати комплексу консультацію та допомогу», – наголосив голова Львівської ОДА.

Окрім того, розглянули доцільність щомісячного та щоквартального звіту стану виконання розпорядження голови облдержадміністрації щодо сприяння розвитку галузі деревообробки Львівської області, аби розробити дорожні карти для робочих комісій, а також напрацювати спільні пропозиції щодо зміни в законодавстві.

Коротко про підсумки:

– В межах районів та міст обласного значення поновлюють свою діяльність відповідні робочі групи з метою надання комплексної інформаційної, консультаційної, роз‘яснювальної та методологічної допомоги суб‘єктам господарювання в частині проходження дозвільних процедур тощо.

-Розробляємо інформаційний буклет для деревообробників (щодо механізмів та строків проходження дозвільних процедур).

-Налагоджуємо моніторинг (супровід) діяльності лісопильних об‘єків з метою швидкого та комплексного врегулювання проблемних питань наших деревообробників.

-Забезпечуємо комсплекс заходів щодо детінізації згаданої галузі та усунення обігу «незаконної» лісосировини.

-Правоохоронці спільно з громадським сектром нарощують темпи бороть з незаконними рубками. Вже маємо чим похвалитись, але публікуватимемо офіційні результати після завершення слідчих дій.

-Формуємо пропозиції до новоспеченої Верховної Ради України  та Кабінетів Міністрів України щодо необхідних змін нормативно-правових актів.

Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

https://loda.gov.ua/news?id=46837