Семінар-нарада з головними інженерами у ДП «Славське лісове господарство»

   Рубрика: Без рубрики

25 травня 2018 року в ДП «Славське лісове господарство» відбулася виїзна семінар-нарада з головними інженерами підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства. В рамках даного заходу присутні мали можливість ознайомитися з роботою виробничих структурних підрозділів ДП «Славське лісове господарство», а саме: проведенням лісозаготівельних робіт за допомогою новопридбаного лісовозного причепа SCANDIC ST-12D, станом проміжного складу деревини і лісовозних доріг, роботою мульчера тракторного навісного МКМ-130 у Климецькому лісництві, нижнього складу і цехів переробки деревини в с.Тухля Сколівського району.

На підсумковій нараді, яка відбулася в актовому залі нижнього складу ДП «Славське лісове господарство», заступник начальника-головний інженер Львівського ОУЛМГ Ю.О. Гром’як закцентував увагу присутніх на виконанні виробничої програми і реалізації лісопродукції у II-му кварталі 2018 року, використанні новопридбаного деревообробного та лісозаготівельного обладнання і механізмів, будівництві лісових доріг, дотриманні вимог охорони і безпеки праці, проблемних питаннях та шляхах їх вирішення.

Запрошений на семінар перший заступник директора з наукової роботи Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва ім. П.С. Пастернака В.Л. Коржов ознайомив присутніх з методикою проведення інвентаризації лісових доріг на підприємствах галузі.

Аналізуючи побачене, головні інженери лісогосподарських підприємств Львівщини відмітили великий особистий вклад директора ДП «Славське лісове господарство» С.Ю. Кокоця та працівників його служб і відділів в розширенні матеріально-технічної бази підприємства, постійний пошук щодо використання прогресивних технологій, автоматизацію та механізацію трудомістких процесів, створення здорових і безпечних умов праці, впровадження позитивного досвіду з охорони праці.

Відділ лісових ресурсів, машин та
технологій Львівського ОУЛМГ